Kontakt

STYRET
StyrelederGunn Elin Rudi gunn.elin.rudi@gmail.com 41931260
MedlemAstrid Kravdalastrid@kravdal.com47846331
MedlemSolveig Stenbergsolveig.sorlien.stenberg@sykehuset-innlandet.no97108406
MedlemØyvind Ranestadoyvind.ranestad@online.no 97098323
UngdomsrepresentantEskil Frøislandeskilfr@gmail.com91521083
ANSATTE
Aktivitetskoordinator Ludvig Rødnes ludvig1612@gmail.com91996047
Regnskap Nils Harald Staff hstaff@online.no97114033
REVISOR
Marita Hernandezecuatur@online.no
VALGKOMITE
Øyvind Frøisland ofroi@online.no
Ove Antvord Haugereid ovehaug@hotmail.com

Klubbledere og Mjøs-o-kontakter

KLUBBKLUBBLEDER
MJØS-O-KONTAKT
E-POST
Elverum OKHarald Østbye
Tore Lindaas
harald@oestbye.net
tlindaas@online.no
Gjø-Vard OLKirsten Bakke
Astrid Kravdal
kirsten.bakke@icloud.com
astrid@kravdal.com
Hadeland OLEinar Teslo
John Hofoss
einar.teslo@hadeland-energi.net
john@safir.no
Hamar OKEinar Lund
Mona Lome
eina-lu2@online.no
mona.lome@gmail.com
Lillehammer OKErnst Fristad Nilsen
Merete Støen
post@lillehammerorienteringsklubb.no
meret-st@online.no
Løten OLTove-Kristin Westli
Herman Bakke
leder@lotenol.no
hermbak@online.no
OL Toten-TrollTrond Flaskerud
Anders Sollien
trondfla@hotmail.com
anders.sollien@gmail.com
OL Vallset/StangeBodil Frydenlund
Inger Svaland
bottolf@live.no
inger.svaland@inn.no
Ringsaker OKØyvind M Edvardsen
Jon-Anders Bordal
ringsaker.orientering@online.no
jon-anders.bordal@online.no
Snertingdal IL orienteringØystein Holmen
Espen Roland
oholmen1950@gmail.com
espen.roland@moelven.com
Vang OLRagnhild Jetlund
Anders Skjeset
ragnhild@jetlundweb.no
anders.skjeset@gmail.com

Alle klubbene har hver sin Mjøs-o-kontakt. Klubbene melder fortløpende inn endringer til Mjøs-o: web@mjoso.no.