Kontakt

STYRET
StyrelederØyvind Ranestad oyvind.ranestad@online.no 97098323
MedlemAstrid Kravdalastrid@kravdal.com47846331
MedlemSolveig Stenbergsolveig.sorlien.stenberg@sykehuset-innlandet.no97108406
MedlemHåvard Kvammehaakv@online.no 97098323
UngdomsrepresentantMartine Skjelsvikmartine.skjelsvik@hotmail.no91521083
ANSATTE
AktivitetskoordinatorEskil Sande Gullordeskil.gullord@hotmail.com48074229
RegnskapNils Harald Staff hstaff@online.no97114033
REVISOR
Marita Hernandezecuatur@online.no
VALGKOMITE
Ove Antvord Haugereidovehaug@hotmail.com
Gunn Elin Rudi gunn.elin.rudi@gmail.com

Klubbledere og Mjøs-o-kontakter

KLUBBKLUBBLEDER
MJØS-O-KONTAKT
E-POST
Elverum OKHarald Østbye
Tore Lindaas
harald@oestbye.net
tlindaas@online.no
Gjø-Vard OLMartin Öhman
Astrid Kravdal
oh72man@gmail.com
astrid@kravdal.com
Hadeland OLEinar Teslo
John Hofoss
einar.teslo@hadeland-energi.net
john@safir.no
Hamar OKEinar Lund
Øyvind Ranstad
eina-lu2@online.no
oyvind.ranestad@online.no
Lillehammer OKErnst Fristad Nilsen
Merete Støen
post@lillehammerorienteringsklubb.no
meret-st@online.no
Løten OLTove-Kristin Westli
Herman Bakke
leder@lotenol.no
hermbak@online.no
OL Toten-TrollTrond Flaskerud
Anders Sollien
trondfla@hotmail.com
anders.sollien@gmail.com
OL Vallset/StangeBodil Frydenlund
Inger Svaland
bottolf@live.no
inger.svaland@inn.no
Ringsaker OKArne Røste
Kristin Hasle Haslestad
arne.roste@gmail.com
reinligaard@gmail.com
Snertingdal IL orienteringHanne Holmen
Espen Roland
hanhol@innlandetfylke.no
espen.roland@moelven.com
Vang OLRagnhild Jetlund
Håkon Dåsnes
ragnhild@jetlundweb.no
hakon.dasnes@gmail.com

Alle klubbene har hver sin Mjøs-o-kontakt. Klubbene melder fortløpende inn endringer til Mjøs-o: web@mjoso.no.